Poylin Akülü Sandalye Modelleri

Akülü tekerlekli sandalyeler, şarj edilebilir pili ve tekerleklere güç sağlayan motoru olan bir tekerlekli sandalyedir. Tekerlekleri manuel olarak döndürmek veya birinin sizi itmesi yerine, çok fazla çaba harcamadan kolayca hareket edebilirsiniz. İster içeride ister dışarıda olmayı tercih edin, her yaşam tarzına uygun elektrikli tekerlekli sandalyeler vardır, bu nedenle elektrikli tekerlekli sandalye hayatınıza harika bir katkı sağlar. Poylin, engelli bireylerin enerji harcamak zorunda kalmadan, dışarda özgürce dolaşmasını sağlayan akülü tekerlekli sandalye üreten firmalardan biridir. Piyasada tanınır ve kullanıcılarına kalitesi yüksek ürünler sunar.

En Çok Satan Poylin Akülü Tekerlekli Sandalyeler

Poylin P208 Lityum Pilli Akülü Tekerlekli Sandalye

Poylin P-208 Lityum Pilli Akülü Sandalye 20 Kg
Poylin P-208 Lityum Pilli Akülü Sandalye 20 Kg

P208, Poylin’in en çok kullanılan, birçok engelli birey tarafından bilinen ve tercih edilen lityum pilli akülü tekerlekli sandalye modelidir. Toplam ağırlığı sadece 28 kilogram olan model, oldukça hafif bir sandalyedir. Aküleri çıkarma gereksinimi olmadan, kolaylıkla katlanabilir. Bu özellikleri sayesinde seyahat etmeyi seven engelli bireyler için harika bir seçenektir. Hafif olması dolayısıyla taşınması kolaydır. Katlanabilir bir modeldir. Hatta sırt kısmı ve ayaklıkları da katlanarak oldukça küçük bir parça haline gelmektedir. Bu sayede bir arabanın bagajına, uçağa, gemiye, trene veya herhangi bir taşıta sığması mümkündür. Hareketli kolçak özelliği, engelli bireyin tekerlekli sandalyeden başka bir yere geçmesini kolaylaştırmaktadır.

Poylin P205 Katlanabilir Hafif Akülü Tekerlekli Sandalye

Poylin P205 Akülü Tekerlekli Sandalye
Poylin P205 Akülü Tekerlekli Sandalye

Oldukça dayanıklı bir çelik gövde yapısına sahiptir ve kullanışlı bir akülü tekerlekli sandalye modelidir. Aküleri çıkartıldığı zaman sadece 27 kilogram ağırlığında olur. Bu sayede Poylin 205 akülü tekerlekli sandalyenin taşınması ve saklanması oldukça kolaydır. 250×2 motor ve 12 AH kuru akü ile çalışmaktadır. 120 kilogram taşıma kapasitesine sahip olan model 5 kademede ayarlanmaktadır. Tam dolu akü ile 12 kilometre yol alabilen Poylin P205 Akülü Engelli Sandalyesi hem dayanıklı hem de konforludur.

Poylin P268 Arazi Akülü Tekerlekli Sandalye

Poylin P288 Akülü Tekerlekli Sandalye
Poylin P288 Akülü Tekerlekli Sandalye

Poylin P268 akülü sandalye, hem iç hem de dış mekanlarda kullanılabilmektedir. Sağlam çelik şasesi ve güçlü motorları ile her türlü arazide kullanıma uygun, arazi tipi akülü tekerlekli sandalye modeli olarak geçmektedir. Güçlü olmasının yanı sıra kullanıcılar için oldukça konforlu bir modeldir. Güçlü far sistemine sahiptir. Bu sayede, gece ya da düşük ışığı olan bir ortamda da sürüş yapmayı sağlamaktadır. Kaptan koltuklu akülü tekerlekli sandalye modeli olduğu için engelli bireyin uzun süre oturmalarında konforunu maksimum seviyeye çıkarmaktadır. Sırtı yatabilen bir tekerlekli sandalye modelidir. Böylece, sandalyenin sırt açısını kullanıcıya göre ayarlama imkanı sunmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir