expert medikal hakkında

Medikal sektöründe 20 yıllık tecrübemiz, binlerce mutlu müşterimizle sizlerin hizmetindeyiz.

HANGİ ALANLARDA HİZMET VERMEKTEYİZ?

Akülü sandalye, tekerlekli sandalye, ikinci el akülü ve manuel sandalye satışı ve yedek parça satışı, engelli çocuk grubu ürünleri (engelli çocuk pusetleri, yürüteçler vb. gibi.). Tüm bunların yanısıra teknik servisimizde akülü sandalye tamiri ve bakımı yapmaktayız.

ÜRETİMLERİMİZ

Kişiye özel alınan ölçüler doğrultusunda kişiye özel aktif ve manuel sandalye üretimi, aktif sporcu sandalye üretimi yapmanın yanısıra engelli şarj istasyonu üretimi ve montajı da yapmaktayız.

REYONLARIMIZDAKİ DİĞER MEDİKAL ÜRÜNLER

Bası yarası önleyici havalı minderler (Roho havalı minder vb. gibi) akülü sandalyeler için Avrupa ve ABD menşeli jel aküler, banyo tuvalet sandalyeleri, ayağa kaldıran sandalyeler, engellilere özel egzersiz aletleri…

Yukarda medikal sektöründe faaliyet alanlarımızın bir kısmını sizinle paylaştık. Buradan da anlaşıldığı üzere tecrübemiz, faaliyet alanlarımızla sektörün en iddialı firmalarından biri olmanın verdiği haklı gururu siz mutlu müşterilerimizle paylaşmaktan mutluluk duymaktayız.

Online alışverişte Bizim için Önemli Olanlar

Anlaşmalı kargo firmamız sayesinde bizden satın alacağınız ürün(ler) en geç 3 iş günü içerisinde tarafınıza teslim edilir.

Ücretsiz Gönderim

2 İş günü içerisinde kargoya verilmektedir.

7/24 Destek

Siz değerli müşterilerimize 7/24 teknik destek

%100 Kalite

Tüm ürünlerimiz 2 yıl Expert Medikal garantisindedir.

tr_TRTurkish