Meyra Optimus 2 Akülü Sandalye İnceleme

Meyra Optimus 2 RS Arazi Tipi Akülü Tekerlekli Sandalye
Meyra Optimus İkinci El Akülü Tekerlekli Sandalye

Meyra Optimus 2 Akülü Tekerlekli Sandalye

Meyra Optimus 2 Akülü Tekerlekli Sandalye, tamamen şarj edildiğinde uzun menzilli pil gücüne sahip bir arazi tipi elektrikli tekerlekli sandalyedir. Bu, dışarıya, markete, mağazalara giderken şarjınız bitmesi gibi herhangi bir sorun yaşamayacağınız anlamına gelir.

Meyra Optimus 2’nin Özellikleri

  • Eğilme ve Yatırma Özellikliği Sayesinde Dinlenin

Meyra Optimus 2, kullanıcının dinlenmeye ihtiyaç duyduğunda basınç tahliyesi de sağlayan eğilme ve yatırma özellikleri vardır. Başka bir ifadeyle, sadece bir düğmeye basarak engelli bireylerin akülü sandalyede en üst düzeyde konfor içinde olmasını sağlayacak şekilde eğilir ve geriye doğru yatar. Bu sistem, basınç yaralarının riskini azaltır. Kullanıcının daha kolay bir transfer deneyimi yaşamasını sağlar.

  • Meyra Optimus ile Dış Mekanları Özgürce Keşfedin

Büyük tekerleklerle birlikte benzersiz stabilite edilmiş ve azaltmış dönüş yarıçapına sahiptir. Kötü yolları ve engebeli arazi engellerini kolayca aşabilen bir akülü tekerlekli sandalye modelidir. Kötü yollar ve tırmanılması zor kaldırımlar artık dert değil. Bu özellikler Meyra Optimus 2’yi dış mekanları keşfetmek için mükemmel bir seçim haline gelmektedir.

  • Yolda veya Arazide Mükemmel Bir Yol Arkadaşı

Güçlü bir çekişe sahip olan büyük lastikleri 15km/sa hızla 100km’ye kadar sürme gücü sağlamaktadır. Bu sayede, kullanıcı en üst düzeyde konfor içerisinde olur. Dışarı çıkmayı, doğada gezmeyi, zorlu arazilerde sürüş yapmayı seviyorsanız Meyra Optimus 2 tam size göre bir akülü tekerlekli sandalyedir.

  • Önden Çekişli Bir Model

Önden çekişli akülü tekerleklerin en büyük özelliği engel tırmanma yeteneğine sahip olmasıdır. Mükemmel bir stabiliteye ve ağırlık dağılımına sahiptir. Meyra Optimus 2 akülü tekerlekli sandalye, yüksek manevra kabiliyeti sayesinde dar köşelerden kolay bir şekilde geçmeyi sağlar. Meyra Optimus 2 RS, ortadan çekişli tekerlekli sandalyelerden daha büyük tekerleklere sahip olduğu için genellikle dış mekanda yumuşak bir sürüş deneyimi sağlar.

  • 150 Kilometreye Kadar Kullanıcı Ağırlığı

Meyra Optimus 2 akülü tekerlekli sandalye, sağlam ve güçlü yapısı sayesinde 150 kg’a kadar olan engelli bir bireyi taşıyabilme gücüne sahiptir. Ayarlanabilir oturma sistemi ve bağımsız süspansiyonu sayesinde engelli bireylerin sürüşünü konforlu ve güvenli bir hale getirmektedir.

İkinci el Meyra Optimus 2 Fiyatları Ne Kadar ?

Meyra Optimus İkinci El Akülü Tekerlekli Sandalye
Meyra Optimus İkinci El Akülü Tekerlekli Sandalye
Meyra Optimus İkinci El Akülü Tekerlekli Sandalye

Alman panzeri Meyra Optimus 2 sağlam şase yapısı ve güçlü motoruyla arazi koşullarının üstesinden gelmek için en iyi seçimdir. Meyra optimus 2 fiyatları standart akülü sandalyelere göre biraz pahalı olduğundan dolayı müşteri taleplerimiz üzerine ikinci el akülü sandalye satışına başlamış bulunmaktayız. 2. El Akülü Sandalye Fiyatları seçmiş olduğunuz modele göre değişiklik göstermektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir