Fulmaks Akülü Sandalye

Fiziksel engelli bireylerin, yaşlıların veya kas-iskelet sistemi hastalıkları nedeniyle hareket kısıtlılığı yaşayanların hayatı aktif bir şekilde yaşayabilmeleri için tasarlanan akülü tekerlekli sandalyeler, teknolojik gelişmelerin bu araçlara entegre edilmesiyle daha modern ve kullanışlı hale gelmiştir. Günümüzde, akülü tekerlekli sandalye kategorisinde ürettiği ürünleriyle sektörde oldukça önemli bir yere sahip olan Fulmaks en gelişmiş akülü sandalye modellerini, engelli bireylerin kullanıma sunmaktadır. Fulmaks engelli yaşam ürünleri, kullanışlılığı ve rahatlığı nedeniyle büyük ilgi görmektedir.

En İyi 4 Fulmaks Akülü Tekerlekli Sandalye Modellleri

Fulmaks 7860 Akülü Sandalye

Fulmaks 7860 Akülü Tekerlekli Sandalye
Fulmaks 7860 Akülü Tekerlekli Sandalye

Far donanımına sahip olan Fulmaks 7860, sportif bir akülü tekerlekli sandalye olması özelliği taşımaktadır. Oldukça güçlü şasesi ve amortisöre sahiptir. Tekerleklerini büyük olması sayesinde oldukça rahat ve kullanışlı bir sürüş deneyimi sunar. Akülü sandalyenin oturma minderi Alman patentli ortopedik yapıdadır. Bu özelliği ile oldukça rahat bir üründür.

Sırtı ayarlanabilir oturma yapısına sahiptir. Bu sayede kullanıcı dinlenmek istediğinde sandalyeden başka bir yere geçmeden dinlenme imkanı bulur. Ayrıca taşıma ve depolama ihtiyaçları için işlevsellik içeren bir tasarıma sahiptir.

Fulmaks 7896 Arazi Akülü Tekerlekli Sandalye

Fulmaks 7896 Akülü Tekerlekli Sandalye
Fulmaks 7896 Akülü Tekerlekli Sandalye

Fulmaks 7896 arazi akülü sandalye, kullanıcının isteğine bağlı olarak asfalt yolda, toprak yolda, engebeli yollarda ve dik yokuşlarda engelli bireyleri hiç zorlamadan sürüş deneyimi sunar. Hatta kaldırımdan inerken bile asla zorlanmayan bir modeldir. Gece sürüşü için far donanımları mevcuttur. Bu özellikleri sayesinde, kullanıcıya eşsiz bir performans, konfor ve sürüş deneyimi sunmaktadır. Arazi tip akülü tekerlekli sandalyenin gövde yapısı, kullanıcının ihtiyaçları doğrultusunda ayarlanabilmektedir. Sırt kısmının yatma, kolçakların yana doğru açılma ve baş desteği sağlama özellikleri barındırır. Aynı zamanda koltuğun yükseklik ayarı kullanıcıya göre yapılabilmekte ve ayaklıkları çıkarılabilmektedir. Tüm bu özellikleri incelediğimizde tamamen engelli bireyin rahatı için tasarlanmış, özelleştirilebilir bir üründür.

Fulmaks 8000 Hafif Lityum Pilli Akülü Tekerlekli Sandalye

Fulmaks 8000 Akülü Tekerlekli Sandalye
Fulmaks 8000 Akülü Tekerlekli Sandalye

Sadece 19 kilogram ağırlığında olan Fulmaks 8000, dünyanın en hafif akülü tekerlekli sandalye özelliği taşımaktadır. Tek kişinin kolayca katlayıp taşıyabilmesi amacıyla tasarlanan sandalye, seyahat etmeyi seven birçok engelli bireyin tercih edebileceği modeller arasındadır. Ayrıca katlanabilen akülü sanalye modeli olduğundan dolayı bir arabanın bagajına rahatça sığar veya herhangi bir yere rahatça taşınır.  Almanya’da titanyum uçak malzemesinden üretilen oldukça sağlam özel şasesi ve güçlü gövdesi vardır. İç ve dış mekanlarda kullanmak amacıyla tercih edilebilir.

Fulmaks 8001 Katlanabilir Hafif Akülü Tekerlekli Sandalye

Fulmaks 8001 Akülü Tekerlekli Sandalye
Fulmaks 8001 Akülü Tekerlekli Sandalye

Lityum pilli ve katlanabilir özelliğe sahip sadece 24 kilogram ağırlığında bir akülü tekerlekli sandalyedir. Bu sayede taşınması, depolanmas ve bir arabanın bagajına konması oldukça kolaydır. Lityum pilli olduğundan dolayı akü çıkarma zahmeti olmadan, birkaç saniye içerisinde kolayca katlanabilir. Bu yüzden, seyahat etmek ve araba bagajında taşımak için oldukça uygun bir üründür. Evde veya dışarda kullanıma uyacak şekilde tasarlanmıştır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir