En Ucuz Akülü Tekerlekli Sandalye

Hareket kısıtlılığı yaşıyor ve bir akülü tekerlekli sandalyeye ihityaç duyuyor ancak buna sahip olmanın maddi olarak sizi zorlayacağını düşünüyor olabilirsiniz. Expert Medikal olarak, akülü tekerlekli sandalyeye ihtiyaç duyan her engelli bireyin, bu ihtiyacını karşılayabilmesi için uygun fiyatlı ürünler sunmaktayız. Engelli bireyin dışarı çıkıp özgürce dolaşmasını, seyahat etmesini ve sosyalleşmesini sağlamak amacıyla ürünlerimiz arasında ucuz akülü tekerlekli sandalye modelleri bulunduruyoruz. İşte o modeller:

Creative CR-1002 Akülü Tekerlekli Sandalye

Creative CR-1002 Akülü Tekerlekli Sandalye
Creative CR-1002 Akülü Tekerlekli Sandalye

Creative CR-1002 en uygun fiyatlı akülü tekerlekli sandalyelerden biridir. Fiyat performans olarak değerlendirdiğimiz zaman oldukça fonksiyonel özelliklere sahiptir. Bu sayede, hem ucuz akülü tekerlekli sandalye hem de engellilere birçok fayda sağlayan bir akülü tekerlekli sandalye özellikleri taşımaktadır. Katlanabilen bir tekerlekli sandalye modelidir, ancak katlanabilmesi için akülerin çıkartılması gerekmektedir. Çıkartılabilir ayaklıklar ve katlanabilir sırtlığı ile fonksiyonel bir üründür. 250 Watt motor gücüne sahiptir. Bu sayede iç ve dış mekanlarda kullanım için oldukça uygun bir üründür. Son olarak, 20 amperlik iki adet aküye sahiptir.

Creative CR-6012 Lityum Pilli Akülü Tekerlekli Sandalye

Creative-CR-6012-Lityum-Bataryali-Akulu-Sandalye
Creative-CR-6012-Lityum-Bataryali-Akulu-Sandalye

Hem uygun fiyatlı hem de lityum pilli akülü tekerlekli sandalye arıyorsanız Creative CR-6012 sizin için harika bir seçenek olacaktır. Akü çıkarma derdi olmadan saniyeler içerisinde katlanabilen bir üründür. Oldukça hafif bir ürün olmasıyla birlikte taşınması oldukça kolaydır. Kolçaklar yukarı doğru veya yana doğru açılabilir. Bu özelliği, engelli bireyin transfer ihtiyacını karşılarken kolçak engelini ortadan kaldırmaktadır. Joystick, kullanıcının tercihine göre sağ veya sol tarafta kullanılmaktadır. Oturma minderi, Jelli Visco’dur. Bu, kullanıcının konforlu bir şekilde oturmasını sağlamaktadır. Gerektiğinde manuel sürüş gerektiğinde motorlu sürüş modeline geçebilmektedir.

Poylin P205 Hafif Katlanabilir Akülü Tekerlekli Sandalye

Poylin P205 Akülü Tekerlekli Sandalye
Poylin P205 Akülü Tekerlekli Sandalye

Oldukça dayanıklı çelik bir gövde yapısına sahiptir. Akülerinin çıkarılmasıyla birlikte kolay bir şekilde katlanır. Aynı zamanda, Poylin P2005’in aküleri çıktıktan sonra sadece 27 kilogram ağırlığında olmasıyla birlikte taşınması ve depolanması oldukça kolaydır. Katlanabilir ayaklıkları ve çıkarılabilir kolçakları sayesinde engelli bireylerin sandalyeden başka bir yere, başka bir yerden sandalyeye geçmesini kolaylaştırır. Akülü tekerlekli sandalyeler arasında en uygun model olan Poylin P205, hem iç hem dış mekanda kullanıma uygun bir şekilde üretilmiştir.

Wollex WG-P200 Akülü Tekerlekli Sandalye

Wollex WG-P200 Akülü Tekerlekli Sandalye
Wollex WG-P200 Akülü Tekerlekli Sandalye

Akülerin çıkarılmasıyla birlikte katlanabilen bir akülü tekerlekli sandalye özelliğine sahiptir. Akülerin çıkarılması, ayaklıkların çıkarılması ve sırt bölümünün kırılması özelliği sayesinde katlandığı zaman oldukça küçük bir sandalye olmaktadır. Bu sayede, küçük bir arabanın bagajına bile kolayca sığabilmektedir. Wollex WG-P200 birçok modelde olduğu gibi kolçaklarının katlanma özelliği sayesinde engellilerin sandalyeden transfer süreçlerini kolaylaştırır. 2×36 amperlik jel akü ile çalışmaktadır. Kullanıcı sandalye ile düz zeminde 30 km kadar gidebilmektedir. Bu sayede engelli bireye özgürce gezmenin tadını çıkarmak kalır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir